Tüm Ürünlerimizde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın
köpek barfları
köpek barfları
köpek barfları
köpek barfları
köpek barfları
köpek barfları
Stokta Mevcut

Kuzu Etli Köfte Çiğmamam Barf Kedi Maması 7 Kg 1000 Gr 7 Adet

(32 yorum)
1050 TL
İçindekiler :

Kuzu Eti, Dana Eti, Kuzu Akciğer, Karaciğer, Dalak, Pancar, Bal Kabağı, Brokoli, Ispanak, Patates, Havuç, Somon Yağı, Elma Sirkesi, Lif, Zerdeçal, Yumurta, Yumurta Kabuğu TozuKuzu Eti, Dana Eti, Kuzu Akciğer, Karaciğer, Dalak, Pancar, Bal Kabağı, Brokoli, Ispanak, Patates, Havuç, Somon Yağı, Elma Sirkesi, Lif, Zerdeçal, Yumurta, Yumurta Kabuğu Tozu

Köpeklerde çiğ beslenmenin faydalari; 🐾Barf diyeti ile beslenen can dostlarımızın enerji seviyeleri artar. 🐾Daha iyi kilo kontrolü, kas kütlesinde artış sağlar ve iskelet yapısını güçlendirir. 🐾Daha sağlıklı deri, tüy ve tırnaklara sahip olurlar. 🐾Kötü nefes kokusunu yok eder. 🐾Köpeğinizin derisi daha temiz kokar. 🐾Katkı maddelerinden arınmış sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. 🐾Böbrek ve kalp sağlığını, ciğerleri, pankreası ve bağırsakları iyileştirir. 🐾Hem dişi hem erkekler için daha iyi üreme saglar. 🐾Yeni doğum yapan dişi köpeklerde süt ve protein miktarını arttırır. 🐾Yorulmuş organ hastalıklarına yakalanma ihtimalini en aza indirir. 🐾Çiğ beslenme dişleri güçlendirir ve beyazliği arttırır. 🐾Diş taşı sorunu ortadan kalkar. 🐾Doğal ve katkısız içeriğiyle can dostumuzun ömrünü uzatır. 🐾Bağışıklık ve sindirim sistemini güçlendirir. 🐾Eklem iltihabı ve kireçlenmeyi azaltır. 🐾Yavrularda kas ve kemik gelişimini destekler. 🐾Pire ve iç parazitlere karşı dayanıklılık sağlar. 🐾Çiğ beslenmeye başladıktan sonra kaşıntı azalır. 🐾Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu su ve nem doğal olarak dengelenir. 🐾Pişmediği için besleyiciliği çok yüksektir. 🐾Pişiridiği zaman gerekli olan vitamin ve mineral degerlerinin çoğu yok olur. 🐾Köpeğinizin dışkısı kokmaz ve dışkı miktarı azalır. 🐾Kuru mamalar uzun süre ömrünü koruyabilmeleri için kimyasal, katkı maddeleri içerir. Katkı maddelerinin bir çoğunun zararlı olduğu ve vücutta birikimlere sebep olduğu bilimsel olarak kanıtlamıştır. 🐾Kuru mamalarda bulunan tahıllar alerjilerin başlıca sebebidir; çünkü köpeklerin sindirim sistemleri tahıllarla mücadele edecek kadar güçlü değildir. ÇİĞMAMAM'ın içeriğinin dogal olmasi ve katkı maddesi içermemesinden dolayi alerji sorunlarını önler. Can dostlarımızın Barf Beslenme Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited tarafından taze et,sebze,meyve ve somon yağı ile üretien beslenmesi metabolizmasının doğru ve düzgün çalışmasını sağlayarak düzene sokacaktır. BARF BESLENME GIDA ''ÇİĞMAMAM'' markalı Barf Köpek Mamasıile beslendikleri için bağışıkları artacak buna bağlı olarak ömürleri daha da uzayacaktır. Doğal beslenmelerinden dolayı alerji sorunları olmayacak, diş taşı oluşumu en aza inecek, ağız kokusu gidecektir. Kemiklerinde kireçlenme ve iltihaplanmaya karşı etkili olacaktır. Daha sağlıklı tüyleri, derileri ve tırnakları olacaktır. Can dostumuz kokmayacak, dışkısı azalacaktır. Vücutlarında bulunan yağ oranları düşecek kasları güçlenip gelişecektir.

Kullanım Şekli 1- Kolinin içinde -780C kuru buz vardır. Lütfen eldiven kullanmadan kuru buza dokunmayınız. 2- Teslim aldığınız ürün -180C donuk olarak tarafınıza ulaşmaktadır. Ürününüz donuk değilse Barf Beslenme Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited yetkilileri ile 0 232 469 99 99 ya da www.cigmamam.com.tr den iletişime geçiniz. 3- Koliden çıkan ürünleri -180C muhafaza ediniz. 4-Köpeğinizin günlük tüketim miktarının 2 katı kadar ürünü +8 bölüme çıkarıyorsunuz.Altına bir tepsi yada tabak koymayı unutmayın.8 saat sonra ürün tamamen çözüldükten sonra çıkaradığınız 2 üründen birini köpeğinize servis edebilirsiniz.. -18 den bir ürün çıkarıp; servis ettiğiniz ürünün yerine koyunuz. 5- Ürünü can dostunuza vermeden önce güneş ışığına maruz bırakmayınız. 6-Ürünü oda sıcaklığında çözdürmeyiniz. 7- Ürünü can dostunuza ısıl işlemden geçirmeden çiğ olarak yediriniz. 8- Can dostunuzun sağlığı için BARF BESLENME GIDA veteriner hekimlerimizi ve yetkililerimizi öğün ve miktarları için arayabilirsiniz. 9- Can dostunuzun yiyeceği ürün miktarları mevsimlere göre değişmektedir. Web sitemizdeki blog sayfamızdan barf öğün miktarlarını okumanızı öneririz. 10- Ürün tek seferliktir. Çözüldükten sonra tekrar dondurmayınız. 11- Bizimle her zaman irtibata geçebileceğinizi unutmayınız. Sağlıklı günler dileriz.

SAKLAMA KOŞULLARI 0C Buzdolabında +4 0c 4 gün Buzdolabında -4 0c 8 gün Buzlukta -12 0c 3 hafta Derin Dondurucuda -18 0c 1 yıl

Barf Beslenme Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited ‘in ÇİĞMAMAM markalı barf ürünlerinin içerikleri ve alerjen bilgileri sadece bilgi amaçlıdır. TARIM BAKANLIĞININ TR-3500379 İŞLETME ONAY NUMARASI İLE ÜRETİLMİŞTİR.

Ürün Yorumları

Ürün Değerlendirme

0 Üzerinden 5 Yıldız
5 star
0%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%

Yeni Yorum Ekle

Whatsapp Telefon İnstagram