Tüm Ürünlerimizde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın

Kurumsal

Çırağı olmadığın bir işin ustası olamazsın! (K.Sien )

Çiğmamam Gıda Sanayi ve Limited Şirketi, 25 yıllık bir sevginin ürünü olarak İzmir’de kurulmuştur. 

Kuruluş hikayemizde, can dostlarına sunabileceğimiz en önemli yaşamsal ihtiyaç olan beslenmenin, en doğal halini soğuk pişim tekniği ile çiğ olarak Çiğmamam markamız ile sunduk. 

25 yıllık serüvenimizde sahipli 20’ye yakın köpeğimiz ve nice sokaktaki can dostlarımızı beslemelerimizde, onların gerçekten ihtiyaç duyduğu köpek ve kedi mamalarını yıllarca keşfedemediğimizden, bazı köpeklerimizin bazı mamaları tercih ederken, aynı mamayı bir başka köpeğimizin yememesi; yedikleri besinlerde yaşadıkları sağlık sorunlarını keşfetmelerimiz, onlara karşı bizim bu sorumluluğu yerine getirme inancını doğurmuştur.  

Dünyadaki her canlı için beslenme temel ihtiyaçtır.  Çiğmamam ve Barf Beslenme Gıda olarak iki firmamızda da bu ihtiyacı en doğru ve en sağlıklı şekilde karşılama yönünde neler yapabiliriz fikriyle markalarımızı, üretim tesislerimizi ve ticari platformlarda ki faaliyet alanlarımızı oluşturduk. 

Serüvenimize yıllarca bir arada olduğumuz köpek camiasında üretim yapan dostlarımız, bize köpek bakımı ile ilgili danışan sevdiklerimiz, yıllarca bizimle olan can dostlarımız hep baş üstünde oldu. 

İzmir, Buca’da ki 110 m2 üretim tesisimiz, profesyonel makine parkurlarımız, hijyenik ekipman kurallarımız, soğuk hava depolarımız, veteriner hekimlerimiz ve üst düzey kalite anlayışımız ile sizlere en kaliteli kedi ve köpek çiğ mamasını sunuyoruz.

Çırağı olmadığımız hiçbir işin ustası olamayacağımız anlayışı ile her zaman ilk gün ki heyecanımızla sizlere ürün geliştirmeyi ve can dostlarımızı mutlu etmeyi arzu ediyoruz. 

NEDEN ÇİĞMAMAM

Çiğmamam Alışveriş

%100 güvenli ve hızlı alışveriş yapmak için.

Gerçekten cigmamam.com.tr adresimiz de olduğunuzu ve istediğiniz ürününüzü , istediğiniz kg ve gr olarak seçtiğinizden emin olduktan sonra Türkiyenin en güvenlir sanal ödeme sistemi paytr ödeme adımına sizi yönlendireceğiz.

Daha sonra kredi kartınız ile ödeme işlemi gerçekleştirdikten sonra sipariş ve kargo bilgileriniz tarafımıza iletilir ve bizde siparişinizi en kısa sürede direk stoktan kargo adresinize göndermiş olacağız.

Whatsapp Telefon İnstagram